Gündüz Düşleri - Adult Forum - Türkçe Adult - Türk Amatör - Sex Hikayeleri - Türk Amatör Film

Gündüz Düşleri - Adult Forum - Türkçe Adult - Türk Amatör - Sex Hikayeleri - Türk Amatör Film (http://gunduzdusleri.com/index.php)
-   Cinsel Saglik (http://gunduzdusleri.com/forumdisplay.php?f=59)
-   -   Evlilik öncesi Cinsel Check-up (http://gunduzdusleri.com/showthread.php?t=4322)

ArTeMiSs 03-25-2015 02:55 PM

Evlilik öncesi Cinsel Check-up
 
Cinsellik evlilik kurumunda gercekten cok onemli bir yer tutmaktadir. Bir cok cift cinsel sorunlar nedeniyle birbirlerinden sogur gatta evliliklerini bitirme asamasina kadar gelirler. Yazimizda sizlerle cinsel check-up nedir ve evlenmeden once neden gereklidir konusunu aktaracagiz.
http://t2.stooorage.com/thumbs/3439/...ilikoncesi.jpg
Cinsel hastalıkların hayatınızı gölgelemesine izin vermeyin. Checkup'ın risk gruplarına ve hastalıklara göre genel sağlık kontrolü olarak bilindiğini söyleyen Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CıSED) Başkanı Cinsel Terapist Dr. Cem Keçe, erken teşhisin hekimler tarafından tüm hastalıkların tanısında ısrarla üzerinde durulan bir konu olduğunu belirtiyor ve ekliyor: *quot;Cinsel check-up amacıyla yaptırılan tetkikler ve muayeneler de cinsel işlev bozukluklarının erken teşhisinde çok büyük rol oynamaktadır.

Özellikle ergenlik ve evlilik öncesi yapılacak cinsel chueck-up'a büyük önem taşımaktadır. Çünkü erken boşalmadan sertleşme bozukluklarına, vajinismustan ağrılı cinsel ilişkiye kadar pek çok konu bu sayede daha hastalık başlamadan erken teşhis edilebilir ve gerekli psikolojik destek ve cinsel bilgilendirmeler ile kişi cinsel sağlığı yerinde bir birey olarak topluma kazandırılabilir.*quot;


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 04:51 PM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.9
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.