Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-11-2018, 08:14 PM   #1
ArTeMiSs
Admin

ArTeMiSs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Yaz tatilini fırsat bilip götümden sikiyordu amcam

Yaz tatilini fırsat bilip götümden sikiyordu amcam

Slmlar, Babamın Öz kardeşi olan amcamın Tacizlerinden bıktım! ama sonunda bana zevk vermeye baŞladı artık kocamla değilde. Amcamla her gece sikişmek istiyorum!
Kocamla evliliğimiz ihanet neticesi bitti.
Klasik olarak bende diğer dul kadınlar aynısı yaşam sürdürmek istemedim.Boşandıktan derhal sonra kendime düzgün bir iş buldum.Yıllardır çalışıyorum ve kendi ayaklarımın üstünde duruyorum.
Amcam ipsiz sapsız onu görünce kocamı görmüş bunun gibi oluyorum.Adeta bayan düşmanıdır.Seks amacıyla yapmayacağı bulunmamaktadır.Bende son vakitlarda aslında canım temasa girmek duygusal anlamda da bir şeyler paylaşmak istiyordum.artık kendime dayanıklı bir erkek bulma vakitım gelmişti.Derken geçen piyasa günü babaannem güzel yemekler yapınca ailemizin hepsini köy evinde toplar.Bende çıkıp gittim.Annem küs bulunduğu amacıyla gelmedi.Babam esasen oradaydı.Türbanlı bir kadınım.Düşüncelerim ve kendi isteklerim illa ki her vakit var ve o günde regl devresine girmek üzereydim.Bende bir özellik sahip olunan o çağa girmeden canım çok derecede sex gerçekleştirme ister.öteki hanımların bazıları da bu türdir benden erkeklere bir tüyo gelsin.neyse köy evi tabi bir hazırlık filan başlandı.
seks hikayeleri
Eeee malum soğuklarda olunca yemek içeride yenecekti ancak dışarı da pişiyordu.O gün amcam çok güzelleştiğimi söylemeye başlanıyor.vakitkli götümde geziyor iltifatlar ediyordu.Sonunda amca derdin nedir dedim.Beni yemekten sonra geri doğrultuda odunluk gibi bir sektör var.oraya çağırdı.Babam ve diğer amcam sanayiye gidecek esasen diğerları de çok çok ciddi değildi.ilk başlarda korktum ancak canım gitmek de istiyordu.Sonunda yemek ardından amcamın pis bakışları altında gittim.
Sohbet etmeye başlanıyor.üzerimde etek eteğimin altında külotlu tül çorabım dikkat çekici oluyordu.Amcam yere çakmağını düşürdü.Bende domaldım alabilmek amacıyla derhal arkadan kalkan sikiyle götüme yapıştı.Ne yapıyorsun demeye kalmadan bende azgınlık ya hissedince yapma olmamakta görürler demeye başladım.Ayyy ama o kadar sikişmek istiyorum ki anlatamam.Amım burnumda yani.Amcam çok büyükte kalın yarrağını arkadan dayadıkça ben hem sürtünüyorum bir doğrultudan da derhal verdi olmasın diye çırpınıyorum tabi.Amcam arkadan dayadıkça seni buradan gerçekleştirme istiyorum sunar misin? gibi saçma sorular sormaya başlayınca benimde canım istiyor dedim.Tamam dedi.Eğildi ve dilini amıma sokmaya başlanıyor.Nasıl yalıyor hava soğuk olsa da o anki yaşadığım seks harika geçiyordu.Orgazm olmaya başladım.iyice odunlara yasladım kendimi.Amcam yaladıkça bırakmıyor bende zevkten uçuyordum.Bir vakit sonra aletini amıma sokmasını istedim.Olurmu ki dedi.Amca dulum ben biliyorsun sikeceksen dayanıklı sik lütfen dedim ve amcam arkadan kafamı tutarak odunlara doğru domalttığı amcığıma girmeye başladı.Soktukça klitorisin nasıl da gıdıklanıyor ve içimden akan am suyumu hissedebiliyordum.Sapık amcam zorla götümden sikecek ya arkadan yarrağını göt deliğime dayadı ve geçirmesi bir oldu.O an gözlerim karardı.Nasıl girdi amacıylae o kadar kalın ve uzun bir alet.ama bir vakit sonra haz almaya başlayınca amcam kaşarlı fahişe ateşin beni mahvediyor diyerek götüme boşaldı.derhal toparlandık.Külotumu çektim ve sperm doldu.Götümden akan spermleri o gün akşama kadar külotumda taşıdım.Zar zor temizledim tabi.ara sıra amcamın beni sikmesi amacıyla çağırıyorum.
Resimli sex hikayeleri bu kadar.Gerçek ve yaşanmış.
Bende bu tür bir kadınım seksi ve azgın
ArTeMiSs isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla