Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-29-2020, 10:29 AM   #1
admin
Admin

Standart Annemin fotografları-3(alıntı)

ANNEMİN FOTOGRAFLARI-3(ALINTI)
alperle motorsiklet sevdamız devam ediyordu.hafta sonları,yeni aldıkları hondaya bebaber binip caddeye takılmaya gidiyorduk.bende teyzemden annemin muhalefetine rağmen eğer üniversite sınavını kazanırsam hayalim olan suzukinin sözünü almıştım…ama kabus girdi yaşamamıza.okulların kapanmasına 2 hafta kala bir cumartesi akşamı suadiyede kaza geçirdik.kask falan yok tabiiki ikimizdede.alper daha korunaklı ve dengeli düşmüş.bir kaç ezik sıyrık haricinde pek bir şeyi yoktu.ben arkadan çok kötü savrulmuşum yola.koma halinde kaldırmışlar hastaneye.kafa travması haricinde 3 kaburgam kırılmış.sağ kolumda kırıklar sağ bacağımda komple kırık ve ezilmeler varmış.haziranın ortasına kadar hastanede kaldım.olay ertesi bizimkilerin paniğini falan bilincim yerinde olmadığı için görmedim.ama tahmin edersiniz tabii ki.hastane süreci cok zorlu geçti.hareket kabileyeti olmaması nedeniyle günlük ihtiyaçların karşılanmasında zülüm gibi zamanlar geçirdim.bir yandan ağrı sızı dayanılmaz.ilk zamanlar kendime geldiğimde yaşadığım için şükrediyordum.ama sonrasında spor hayatım ve bacak veya kolumda kalıcı hasar olursa muhabbeti moralimi epey bozmuştu.motor sevdasıda ebediyen bitmişti tabii.hastanede ailem ve arkadaşlarım hiç yalnız bırakmadılar beni.annem her gece refakatçıydı yanımda.gündüzde deniz hiç ayrılmadı

yanımdan.gün boyu anlattıklarıyla tüm arkadaşlarımızdan ve grubun hayatından tam manasıyla haberim vardı.
ne kadar üzüldüklerini tahmin ediyordum.ama sonunda bir şekilde o zamanlar geçti ve taburcu oldum.bu arada üniversite sınavınıda kaçırdım.deniz sınava girmişti ve kesin kazanacağı gözüyle bakıyordu.onunla yaptığımız gizli planlarda istanbul içinde hiç yer yazmayacak tüm tercihlerimizi izmirden seçecektik.farklı üniversitelerde olsak bile aynı şehirde olacaktık. neyse taburcu olup sonunda eve geldim.o da ayrı bir macera oldu ya.sağ bacak kasığımdan itibaren komple alçılı.2 ay daha kalacak.sağ kolum komple alçılı önümüzdeki ay çıkacak.göğsüm süngerli bandajlı.ara ara değişecek.hareket kabiliyetim yine çok kısıtlı. eve gelmemle moralimde düzelmeler başladı.evdekilerin ilgisi,daha iyi ortam,arkadaşlarımın sürekli ziyareti beni eski neşeme getirdi.denizin özel ilgisinide unutmamak gerekir tabii ki.odamda kendi hastene suitim gibi kalmaya başladım.zorunlu olmadıkça kalkmıyordum.her şey önüme geliyor kral gibi hissediyordum.ama en zoru tuvalet işiydi sürgü çok ağırıma gitmişti.temizliğimlede coğunlukla annem ilgilendi.rahat etmem için önlük tarzı kıyafet ile yatıyordum hala.eve gelişimin ikinci günüydü akşam üstü gelen giden gitmişti.denizi çağırdım yanıma sohbet falan ederken birbirimizi ne kadar özlediğimize geldi yine konu.aşkım çok zor durumdayım.dayanamıyacağım.canım çok istiyor dedim fısıldayarak ve sol elimle sikimi sıvazlamaya başladım.seni sapık dedi bana.bende özledim. sonra elini aletime götürerek biraz okşadı ve ilk fırsatta dedi.deniz her yanıma geldiğinde durum müsaitse sikimi avuçluyor kaldırıp sıvazlıyordu.ben olay neticelenmediği için iyice kuduruyordum.akşam derya arkadaşlarıyla çıktı.annemde akşam kahvesine ayfer teyzelere indi.sonunda denizle

yalnızdık.seslendim hemen.cevap yok… bir daha seslendim.yine yanıt yok.sonra kafasını uzattı kapıdan
-.ne oldu aşkım çok mu özledin. ne yapıyorsun gelsene buraya.
-bekle bakalım aşkım acelen ne ya hasta etme adamı gel işte sonra gülerek kırıta kırıta yaklaştı yanıma.üstünde ince askılı penyesi altında sadece çiçekli külodu.gerçi çiçekli desnler bende iştah kaçırmıştır hep.o da bilir bunu.ama neyse.
-çok vaktimiz yok diyerek öptü beni.
olabilecek en şehvetli bir şekilde karşılık verdim.dillerimiz tükürürklerimiz birbirine karışırken sertçe emmeye başladım alt dudağını.az sonra kendini çekerek nefessiz kalmış gibi iç çekti ve
– dursana hayvan. cok mu azdın dedi.
azdım tabii.ne olur acele et boşalmak istiyorum öpsene şunu diyerek sikimi aldım elime.tekrar ufak bir öpücük kondurdu dudaklarıma ve sikime yöneldi.üstünü sıyır dedim.askılarını indirdi aşağıya… sikimi kafasından yalayarak öpmeye emmeye başladığında bende serbest elimle memelerini okşamaya çalışıyordum.iyice hızlanmıştı.bir yandan taşaklarımı sıvazlıyor.diğer eliyle sikimi dibinden kavramış kafasını emip yalıyordu.homurtular çıkarması beni iyice tahrik etmişti.elimi memelerinden çekerek kendi hareketleriyle sallanmalarını izlemeye başladım.her zaman istediğim gibi bol tükürüklü ve kaygan hale getirmişti sikimi. hepsini hepsini ağzına vermek istiyorum ağzını

döllerimle doldurmak istiyorum diyerek onu iyice azdırıp havaya sokuyordum.uzun zamandır beklemiş olmamın etkisiyle çabucak kıvama geldim.ve özellikle kendimi tutmaya niyetim yoktu.aşkım boşalacağım.hepsini ağzına al emerek boşalt dedim.iyice hızlandı.ben boşalmaya başladım.ne kadar çok boşalıyordum.yada bana öyle geliyordu.boşalmam sırasında sanki sikimin içinden geçişini hissediyordum döllerimin.deniz sikimin dibini sımsıkı tutarak emiyordu döllerimi.az sonra ağzının kenarından taşmaya tekrar sikimi üstüne akmaya başladı tüm döller.durma devam et dedim. em bir daha em.döllerimle kaplanmış sikimi ağzına almaya devam etti.ağzının kenarı çenesi bembeyaz olmuştu .emiyor ağzından tekrar sikime boşaltıyor tekrar emiyordu sikimi.artık yumuşaya başladım.biraz da eliyle devam ederken bana baktı.agzının kenarları spermleriyle doluydu. teşekkür ederim aşkım dedim.
-bende çok özledim .içime alacağım anı bekliyorum sabırsızlıkla
5 dakika bile sürmeden boşalmış ve çok gevşemiştim.çıplak memelerini avuçlayarak öptüm ve ilk fırsatta sikeceğim dedim.burada pek yazmıyorum ama sevişirken argo konuşmamadan acayip tahrik olmaya başlamıştı..ve argo sözcüklerle mıncıklamaya devam ettim memelerini.iştahlı iniltilerle cevap verdi bana.sonra yavaşladım ve deniz kalkarak içeri gitti.altına şortunu giymiş eline ıslak sünger ve el havlusu ile geri geldi.
usulca sikimi ve kasık bölgemi, silerek temizledi.bu temizlik faslıda ayrıca hoşuma gidiyordu.birazdan annem gelir dedi havluyu ve süngeri alıp gitti.tekrardan yanıma geldiğinde uzanıp sarılıp yattı yanımda bende saçlarını okşadım usul usul. ta ki annem eve dönene kadar. ertesi gün

kahvaltım yine yatağıma geldi.enfes bir kahvaltıyı denizle beraber şen şakrak yatağımda yaptık.kendimi yine karı koca gibi hisstettim.çok mutluydum.öğleden sonra annemler pasaja gideceğini söyleyerek derya ile birlikte evden çıktı.coşku dolu oldum.denizle yalnız kalmıştık.ve aşkım kapımda gözüktü.en sevdiğim diz üstü bol döküm askılı elbisesini sütyensiz olarak giymiş karşımdaydı.yüzünde munzurca bir gülümsemeyle bana bakıyordu.yanıma doğru eğildi ve öpüşmeye başladık. öperken bir yandan memelerini bir yandan bacaklarının arasını okşayıp mıncıklıyordum.cok uyarıldığını bildiğim için boynunu ve kulaklarının arkasını yalamaya başladım.bu sefer daha çok vaktimiz vardı ve ben bunu çok iyi kullanmaya niyetliydim.iyice yatar pozisyona getirdim kendimi.yalamak istiyorum dedim ona.anladı hemen doğrulup elbisesini çıkarmaya başlıyorduki dur dedim.sadece külodonu çıkar.elbisen kalsın.gelen olursa cabuk toparlanırsın. ve dizlerinin üstünde yüzüme dogru oturdu.
önce bacak aralarından başladım öpmeye sol elimlede kalçalarını sıkıyordum.sırılsıklam olmuştu.bende bol tütükürüklü şekilde öpüyordum.sonra amına doğru götürdüm ağzımı dilimle yüzeyden yalıyordum.ürperiyor uyarılıyordu.dilimi yarıgın içinde iyice gezdirmeye başladım iyice uyarılmıştı.amı sırılsıklamdı.bızırına doğru emmeye başladım.deniz koptu adeta.titremeye gerilmeye başladı. aahh aahhh geliyorum dedi..yoğun bir şekilde titremeye başladı.o boşalırken tüm gücümle kalçasını sıkarak iyice bastırdım kendime doğru.çığlık attı resmen.sus sessiz ol dedim.ve emmeye titretmeye devam ettim.muhteşem bir haz yaşadığından vucut dili sayesinde emindim ve cok mutlu oldum böyle bir zevki verebildiğiim için. aşağıya doğru kayarak dudaklarını sırılsıklam dudaklarıma getirdi.tükürük

ve sıvılardan yüzüm çenem ıslaktı.bizde ıslak ıslak öpüşmeye devam ettik.sıra sesin dedim.gülümsedi.sikime doğru yönelirkende elimle döndürerek yön verdim ve 69 pozisyonuna geçtik.önlüğümü sıyırarak sikimi serbest hale aldığında ben tekrardan amına yumulmuştum.sikimi ateş gibi sıcak ağzına ittirerek sokuyordum.bir yandanda dilimle göt yarığını ve deliğinin etrafını yalıyordum.iyice yalayarak götünün etrafınıda sırılsıklam ettim.sonra tekrar amını yalarken parmağımla deliğine baskı yapmaya başladım.yalaması iyice azdı ve hızlandı.arada parmaklarımı ıslık amcığına sokarak iyice kayganlaşmasını sağlayıp tekrar göt deliğine baskı uygulamaya devam ediyordum. her hareketimde inliyor sikimi adeta somuyordu. parmağım götüne girmeye başlamış dilim amcığındayken kendini geriye doğru iterek parmağımı almaya çalışıyordu.amının bızrını iyice emmeye başladığımda parmağım götüne girmişti.o sikimi emerken bende parmağımı hızlandırmış elimle götünde gidip geliyordum.derken az evvelki gibi titremeye sarsılmaya başladı.kısa kesik çığlıklar atarken sikimi bırakarak üzerime doğru yığıldı.ben durmadan emerken dur dur cok uyarıldım ne olursun dur diye yalvardı.durmadım.ve emmeye devam ettim.yüzüm sırılsıklam olmuştu yine.güler gibi kesik kesik sesler ile yine müthiş bir şekilde boşaldı.sonra doğrularak bana döndü ve seni çok seviyorum aşkım derken öpüşmeye başladık.
biraz dinlenmesine müsaade ettim.benim yarrağım halen dimdik durumdaydı.hadi otur artık üstüne dedim.elbisesinin askılarını sıyırdım ve yarrağımı eline alırak üzerine doğru oturdu.yavaş çok yavaş hareketlerle boşalt beni dedim az önce yaşattıklarımın ödülü benim istediğim şekilde olacaktı.sağlam elimle elini tuttum.o gözlerini kapatmış ağır ağır yarrağımın üstünde hareket ediyordu.o güzelim gögüsleri dipdiri karşımdaydı.hiç

hızlanmasına müsaade etmeden devam ettik sikişmeye.o oturup kalkarken kalçaların sıkıyor bana daha cok baskı yaparakzevkimi arttıyordu.yaklaşık 10 dakika sonra iyice gerildim uyarıldım.geliyorum yüzüne boşalmak istiyorum dediğimde üzerimden kalkarak iyice geriye doğru gitti ve eliyle sikime asılmaya başladı.sallanan mememlerinin görüntüsüyle iyce azdım ve kendimi bırakarak yüzüne doğru fışkırtmaya başladım.sevdiğim şekilde hemen boşaldıktan sonra sikimin kafasını emmeye başladı ve bir yandanda sıvazlamaya devam etti.rahatlamıştım.uzun zaman sonra dünkü boşalmamdan sonra tam sex yapıyordum.ağzı yüzü döl dolu şekilde yanıma üzanarak bana bir öpücük verdi iyice sarıldı.uzun sürmemişti ama çok doyurucu olmuştu benim açımdan.
rahatlamanında etkisiyle kahkahaları koyverip gırgıra şamataya başlamıştık hava hem sıcaktı hem çok terlemiştik.ama içimizde serin serin tatlı duygular esiyordu.kendimi çok şanslı hissetmiştim yine.bu yaşımda senelerdir seviştiğim ikizim vardı yanımda.hiç açlık özlem duymuyordum sexe.sınırsız sevişmelerimiz engelsiz fantezilerimiz vardı..ilişkimizi yabancılara hissettirmeden ugünlere gelmiştik.o benim bir tanemdi.o benim herşeyimdi.temizlenmiş ve giyinmişti. yanyana yatmaya devam ediyorduk. sordum denize
-bernayla en son ne zaman görüştün
geçen hafta neden sordun
-merak ettim….bernayı yine sikmek istiyorum.
dememle aramızdaki romantik ortam tuzla buz oldu.eşşeklik ettim ama

yapalım. çağır gelsin.aallalah bana ne söylüyorsun. ertesi gün deniz çağırmış berna bize geldi.zaten ziyaret için fırsat kolluyormuş.ama annem evdeydi bu herhangi bir şey yaşayabilmemizi imkansız hale getiriyordu.normal zamanda hiç odama gelmeyen annem bu rahatsızlıkta sık sık yanıma gelir bakar olmuştu. çok zengindibernanın ailesi.bernada aykırı bir tip olma yolunda hızla ilerliyordu.çok şahsına münhasır dı zaten. sınavdan umutsuzdu.ama onun için pek farketmiyordu.burada istediği yeri kazanamazsa kıbrısta okuyacak sonrada amerikaya gececekti.planları böyleydi.gitme ihtimali bizi biraz uzuyordu.az sohbetten sonra deniz mutfağa bir şeyler hazırlamaya gitti
-bernacım benim alet seni özledi kızım.böyle yatıyorum ama işi bitmedi herhalde.test etmeye ne dersin.
gülerek aklın fikrin gene nerde.iyileş kontrol ederiz canım.
-şimdi etsek merakta kalmasak
oğlum saçmalama
-hadi ama uzatma.azıcık kontrol….
ya git oğlum.telafisini yapacağım söz.

bernanın hafif balık etli olmasına hep takılmışımdır.

-bernacım,sen kilomu aldın
yoo o nereden cıktı
-almışsın almış
saçmala tuna.almadım kilo filan
-almışsın kızım..belin kalınlaşmış gögüslerin büyümüş
ya hayvan ne diyon sen dedi gülerek.ne kilosu ulan nerden nereye manyakmısın oğlum sen.
-hem ben anlarım kilonu o kadar tanıyorum yani.almışsın işte
almadım yaaaa
-ispatla.memelerinden anlarım aç bakayım almışmısın almamışsın
yaa tuna git işine sapık herif.
-aç bir bakayım özledim yavv.
annen evde biliyorsun değilmi
-biliyorum gelmez buraya ac hadi
git ya azmışsın sen oğlum
-azdım emmenede ihtiyacım var.
Annemin Fotoğrafları – Bölüm 3
Hikayeokur.me Üzerinden İndirilmiştir.
git manyak…..
-kızım gercekten zor durumdayım yaa.
o sırada deniz girdi içeriye… ya deniz neler diyor bu hayvan.. ne diyor dedi gülerek abazalık başına vurmuş kızım bunun aç em bilmem ne… deniz gülerek..der der zor zamanlar onun için. sexten konuşulan muzur ortam sikimi kaldırdı yattığım yerden.elimle önlüğün içinde dikerek
– işte ıspatı kızım görmüyormusun dedim bernaya
ya oğlum manyadınmı indir onu dedi berna denizde tuna sırasımı saçmalama dedi gülmeler ve şakalarla ortam kaynadı gitti.berna ayrılırken dudağıma öpücük kondurdu ve sikimi avuçlayarak az sabret ilgileneceğim ben onunla diyerek göz kırpttı.gün böyle geçti.
bu arada derya bir grup okul arkadaşıyla sosyal yardım projesi kapsamında sponsorlu olarak afrikada 3-4 ülkeye 1 aylık gezi yapacaktı.kaza nedeyile gitmekten vazgeçmeyi düşünüyordu.ben dahil tüm aile git merak etme diye telkin yapıyorduk.tarihi geldiğinde iyiysin artık evindesin içim rahatladı dedi bana evet sorun yok deryam beni merak etme dedim ona.ve temmuz başında arkadaşlarıyla yolculuğuna cıktı.bir kaç gün sonra teyzemde zorda olsa denizide ikna ederek ayvalığa tatile gittiler.bende denizin gitmesini istedim.bana sebep yazı burada geçirmesin diye düşündüm.hem arada sen gelirsin annem gider diye konuşup plan yaptık.zaten yaklaşık 10 gün boyunca denizle fırsat buldukça zevkli anlar yaşamıştık..ve annemle birlikte evde yalnız kaldık.benim iyileşme sürecim devam ediyordu.çok olmamakla birlikte

ayaklanmıştım.bir sehpa alındı ev içerisinde yürüyebilmem için.zorda olsa sağa sola dolanabiliyordum.arada arkadaşlar falan geldi gitti.ama hep yatmak oldukça zor bir durumdu.annem ustalara tuvaletin kenarına demirden destek yaptırmış.o işide daha rahat çözebilmeye başladım.yazın sıcağı ve kaşınma durumları haricinde duruma alışmış iyileşmeyi bekliyordum.gövdemde artık sargı kalmaıştı.biraz daha rahattım. ve hikayeler yeniden başladı…….
gece cok sıcak gecmiş terden sırıksıklam olmuş zor uyumuştum.kendi kokum burnuma gelir hale gelmişti.sabah annemde bunu farketmiş olacak ki istersen seni bir silelim dedi..
-valla cok iyi olu anne cok terledim dedim.
desteğiyle banyoya doğru geçtik.artık önlüğü çıkarmış bol basket sortlarımdan giyiyordum.sağ bacak kısmın kasık hizasına kadar yırtıp alçı geçişini rahatlatmıştık.üstümde genelde kolsuz forma veya çıplak dolanıyordum.annem süngeri ıslatıp bolca köpükledi.beni ayaklarım dışında olmak üzere kuvetin kenarına oturtu.süngerle boynumdan başlayarak kollarımı göğsümü ve sırtımı ovalamaya başladı.üzerinde tek parça askılı düz yakası gögüs üst kısmında biten bol kesimli elbisesi vardı.kendi kokusu burnuma kadar geliyordu.ne zamanki çömelerek bacağımı ovalamaya başladı üstten sütyensiz gögüsleri komple gözümün önüne geldi.karşı koyamayacağım bir manzaraydı.beni sildikçe lambur lumbur sallanıyordu gögüsler.bulunduğum acıdan çok net bir şekilde görebiliyordum herşeyi.ta karnına kadar.aklıma geçen sene ki olaylar geldi.uyarılmaya başladım.bir yandanda farkedilmek endişesi taşımaya başladım sertleşiyordum.kafamı çevirdim hemen
sonra annem şortunu çıkar oralarınıda sen sil daha rahat yaparsın dedi.süngeri hazırlayıp bana verdi.ben çamaşır makinesine dayanarak destek aldım.o sırtını dönerek dolaplarda bir şeyler yapmaya başladı.ben şortumu sıyırdım.hala sert sayılırdım.bol köpüklü süngerle temizledim.süngeri duş başlığıyla durulayıp kendimide durulamaya çalıştım.bu süre içinde annem hiç benden yana dönmedi.havluylada sildikten sonra kendimi doğruldum ve şortumu çektim üstüme.sonra annem beni küvete doğru tam eğerek saçlarımı yıkadı.ve temizlenmem bitmiş oldu.kısa bir anlıkda olsa gördüğüm görüntüler aklımı başımdan almıştı.yine karman çorman olmuştum.geçen yılki olayların etkisini çok zor armıştım üstümden.ama her şey yeniden ve geri dönülemez olarak başlıyordu.o gün akşama kadar yine plan ve fantezilerle oyaladım kendimi.gecen yıl devam etmeyip durduguma çok pişman oldum.hatta aynı şeyleri denk getirirsem deryaya ve teyzemede yapar şekilde hayal ettim kendimi.yine kafamda bir plan gelişti.akşam yattığımda hem planı hem yarını hem hayalleri düşünerek masturbasyon yaptım ve sortumun içine boşalarak öylece uydum.ertesi gün öğlene doğru uyandım bir müddet evin sesini dinledim.annem kalkmıştı.sesler geliyordu.mutfakta olmalıydı.yataktan doğrularak mümkün olduğu kadar sessizce banyoya gittim.süngerimi buldum.ılık suyla yıkayıp sabunladım.makinanın üstündeki ıvır zıvır sepetini örtüsüyle berarber cekerek yere düşürdüm.kırılan bir şey yoktu ama epey ses çıktı.annem tunaaa diye seslendi.ve az sonra panik halinde banyoya girdi.beni ayakta görünce yüzü ferahladı
-ne yapıyorsun oğlum ne oldu
yok bir şey anne sepeti düşürdüm.

-korktum vallahi sen düştün diye ne yapıyordun sepetle
temizlenecektim anne tutunurken oldu bu arada süngerde elimde ve sabunlu
-oğlum dün temizlendin ya
başımı öne eğerek
-kirlenmişim anne yıkamam lazımdı dedim.sol kolumda uyuşmuş beceremedim.
o anda annem önüme baktı sortun üstündeki lekeleri görmüş olmalıydı
-olur oğlum böyle şeyler hallederiz dedi.–sen tutun bakayım suraya
sonra yere çömeldi tam önümde.tanrım şansıma dünkü elbisesi vardı üstünde.yine muazzam bir görüntü sunuyordu bana.bu görüntü için yaptığım planlar tıkır tıkır işliyordu.amacıma ulaşmıştım.yerdekileri toplarken sallanan memeler dans ediyordu.
-koluna ne oldu neden uyustu.
bilmem herhalde ters yattım.gecer birazdan.
-neyse ben yardım ederim temizlenirsin
…..
mahcup edasıyla seyretmeye devam ettim yukardan.bu sefer her saniyesini beynime kazımaya kararlıydım. sonra annem sortumu komple cıkardı sepet

attı.sikim hafif büyümüş ama tam kalkmamış sallantılıydı.elimi önüme doğru getirerek kapar gibi yaptım.aslında utanmıyordum.annem süngeri alarak tekrar çömeldiğinde aynı görüntü yine oluştu ama ben gözlerimi yakalar diye kafamı hafif yana cevirdim.bana bakmıyordu.süngerle o bölgelerimi ovalamaya başladı.heyacanımı kontrol etmeye calışarak hafiften baktım.memeler yine görülüyordu.sonra annem bir eliyle beni silerken diger elinin parmaklarının ucuyla sikimi tutarak süngerle alt bölgelerine doğru hamle yaptı.
-utanılacak bir sey yok.gençlerde olur bazen böyle seyler.ben annenim.temizler yardım ederim sana dedi.
hem sikimi tutuyor oluşu hem süngerin sabunun ılık yumuşaklığı hem olayın absürdlüğü sikimin yavaş yavaş sertleşmesine sebeb oldu.sikim sertleştikçe annem parmaklarıyla desteğini çoğaltarak süngeri daha cok bastırdı.kısacık anda tüm bunlar artık yarrağımı kazık gibi yapmıştı.çaktırmadan baktım aşağıya doğru.yarrağım annemin elinde, sabun içinde sünger taşaklarımın hemen üstünde ovalama hareketleri yapıyor daha aşagıda memeler oynasıyor.o an bana hayatımın anı gibi geldi.heyecanın doruklarındaydım.sonra annem bir elinden yarrağımı bırakmazsızın süngeri sikimin tam üzerinde hareket ettirmeye başladı.ben ondan gözümü alamaz hale gelmiştim.oda hipnozda gibi sikimden yüzünü ayırmıyor temizlenmiş olmasına rağmen ovalamaya devam ediyordu.ne kadar zaman gecti bilmiyorum.büyülenmiş gibiydik.fantastik bir andı.cok uzun sürmediğine eminim ama zaman kavramı yok gibiydi.sikim komple sabun köpük kıvamındayken annem tekrar süngeri taşaklarıma doğru götürdü.ovalamaya orada devam ederkende diğer eli sikimin üzerinde duruyordu.eli hafifçe gidip gelmeye başlamıştı.hafif çok hafif.gözlerime

inanamadım.temizlemeyi bırakmış okşar gibi bir pozisyon olmuştu.annemse gözleri bir noktada konsantre olmuş gibi dikkatle iş yapar durumdaydı.birden içimden gerildiğimi hissettim.yarrağımın ucundan sıvılarımı gördüm gibi derken ilk fışkırtmam geldi.annemden gerçekten şaşkınlıkla geldiğine inandığım aaah sesi duyuldu ve ikinci fışkırtmam yüzüne oldu.aramızda 30 cm var yada yoktu. annem eliyle refkleksi olarak herhalde şikimi iyice sıkarken yan doğru döndü ve ben kesik kesik aktırmaya devam ettim.saniyeler içerisinde annem yarrağımı bıraktı ve elini tersiyle yüzünü silmeye başladı. anne…pardon cok kötü durumdayım istem dışı oldu……..
-!!!!!!!!!!…….
anne pardon…valla anlamadım..
-tamam oğlum gencsin olur….
anne….
-konusuruz sonra…yine kirlendin
anne valla.
-tamam dur az bakayım
dedi ve hızlı ve cabuk haraketlerle beni yeniden silip temizledi.ben hep başım önde ama gözlerim yine memelerinde manzaranın keyfini çıkardım.bir kez olsun bile bakmadı bana.ben içimden yine zafer kazandın ne piçsin oğlum sen diye geçirirken.annem önlüğümü vererek iliklenmesine yardımcı oldu ve****beni mutfağa kadar destekleyerek yürüttü.sonra kendisi tekrar banyayo doğru gitti.tekrar mutfağa geldiğinde yüzünden durum değerlendirmesi çıkartmaya çalıştım.bir şey anlamadım.bana hiç bakmıyor ses vermiyordu. anne….affet ama valla**-sus tamam konusacak bir sey yok**yine uzun sessizlik.kahvaltı etmeye başladık.yine bana bakmıyordu.**anne…..anne ben.**-tamam tuna.yaşın icabı vucudunun verdiği reflex.olagan bir durum.unutalım bunu**ama ann**-suusss.yüzüme boşaldın eşeoğlusu.daha ne diyeyim uzatmaaa.sustum.kahvaltıya devam ettik.kahvaltı sonuna doğru ilk ses annemden geldi.günlük normal muhabet ile hiç bir şey olmamış gibi olagan konuşmalarımıza devam ettik.bu bende cok rahatlama sağladı.ama bir yandan da gecen seneki ilaç olayını kullanmaya olayı sonuna vardırmaya karar verdim.defalarca yapacaktım.ben cok kurnazdım. kendimce.ve o sofrada yenilmez bir kral gibi hissetmiştim kendimi.artık her anneme bakışta sex çağrışımları yapan bir şey görür olmuştum.içim ona karşı arzuyla dolmuştu.yürürken eğilirken kalkarken hep kendime bir pay çıkarıyordum.****manyak bir döneme girmiştim.hastane sürecinin ardından alçılı halde evde hasta yatağımda sex dolu saatler yaşamıştım.ve sonrasındada en inanılmaz bie şekilde annemin yüzüne boşalmıştım.ucuyordum ben….galiba ucmayada devam edecektim.yalnız kaldığım vakitlerde sürekli fantazi planları yapıyordum.belki yüzlerce plan oluştu kafamda.yapacak deneyecektim.hayat bundan ibaret olmuş gibiydi benim için. Aradan 2 gün geçti. ertesi gün için bakırköye saadet ablalara gideceğini akşama döneceğini söyledi.idare edebilirmisin dedi.tabii dedim ne olacak.kendi işimi kendim görüyorum zaten merak etme..işime geliyordu doğrusu.hemen bernayı aradım aşk şamata sex dolu kısa muhabbetten sonra yarın yalnız olacağımı bize gelmesini söyledim.sabahtan gelmesi için sözleştik.sabah oldu kalktım baktım annem evde iş yapıyor hayırdır anne..gitmiyormusun. -yok oğlum saadetin işi çıkmış erteledik.hayal kırıklığımı anlatamam.annem evdeyken bernayla yatamazdım.yapacak bir şey yoktu.neyse dedim gelsin en azından muhabbet ederiz dedim.1-2 saat sonra berna geldi içerden aysel teyzecim nasılsın gibi neşeli selamlaşma fasıllarını duydum.sonra bernayla annem odama geldi.daracık acık renkli kotu daracık beyaz badisi hafif etli vucudunda cok ta güzel gözüyordu.hele o memeler almış başını gitmişti bu badiyle. -oo tuna beyimiz nasıllarmış.aysel teyzem iyi bakıyor sana****iyiyim bernacım hoşgeldin nasılsın -bende iyiyim canım…dur kalkma rahat otur ben şuraya geçerim. şapur şupr öpüşme faslından sonra havadan sudan muhabbete başladık.annem ben içerideyim cocuklar bir şey lazım olursa seslenin dedi ve gitti.berna sordu – ne iş diye gitmeyecekmiş evde bugün dedim.. -ee sen şansına küs ben hazır gelmiştim dedi yapma be sus…ne haldeyim biliyormusun.2 aydır sevişmedim.(yalana bak)benimki yakında kendi kendini imha edecek.. -hahahaha hade lan.ama ne yapalım baska zaman olur belki dedi gülmeye devam etti.az sohbetten sonra gitarımı uzatmasını söyledim.ve başladım çalmaya.çalışım epey ilerlemişti ve artık dahada iyi söylemeye başlamıştım.hemen ayak üstü ona uyduruk komik bir beste yaptım.bana sataşması benim onun mıncıklamak için sebebim oldu.hemen o devasa memelerini avuclamaya başladım.dur ne yapıyorsun annen gelir diyerek sıvıstı yanımdan ve masanın yanındaki sandalyeye gecti.arada yarrağımı kaldırıp kaldırıp öna gösteriyordum.akşam üstüne kadar zaman zaman sohbetle zaman zaman benim onu sıkıştırmalarımla geçti.yemeğide birlikte yedik.annem evden cıkmadı hiç ..ama iyi eğlendik.cok güldük.en son artık gitmek üzereyken ben bunu zorda olsa kafaladım ve yarrağımı ağzına vermeye başladım.sabahtan beri****uğraşmış başarmıştım.annem içerideydi ve ben garip bir şekilde bundan daha cok zevk alıyordum.oda bastan yakalanma korkusuyla urkek urkekte olsa 3-5 dakika sonra kendini kaptırdı ve yarrağımı resmen somurmaya başladı.üzerine 1-2 dakika daha geçmemiştiki annem odaya dalıverdi.benim yarrak benanın ağzında elim bernanın kafasında öylece yakalandık.annem hemen toparlanarak dışarı cıktı .kapıyıda acıkbıraktı.bernanın yüzündeki ağlamaklı ifadeyi görmeniz lazımdı.pancar gibi kızarmış sızlanıyordu.ben ne yapacağım nasıl yüzüne bakacağım diye ağlanıyordu.ben dur olmaz bir sey falan demeye çalışıyordum.ne dediğimiide hatırlamıyorum o anda.berna panik halinde ne yapacam diye dolanırken annem içeriden seslendi berna..kızım akşam oluyor.gec olmada git annenler merak etmesin.!!!!!! evet.nazik yollu kovulmuştu.bu çağrı üzerine berna ağlayarak bana hiç bir sey demeden odadan cıktı.içeriden hoşçakal aysel teyze dediğini duydum ve gitti.bende bernaya ve anneme ne yapacağımı ne diyeceğimi düşünür dururken aman neyse her sey olacağına varır dedim.o akşam ben hiç konuşmadım.annem hiç konuşmadı.gece sessizlikle gecti.annemin en sevdiği sarkıyı çalıp söyledim.her zamankinin aksine yanıma gelmedi. ertesi gün kahvaltıda annem****-bernayla arandaki nedir bir şey yok anne -ne demek bir sey yok sevgilimisiniz hayır anne arkadaşımız sadece -nasıl arkadaşınız.ağzındaydı seninkisi utandırma beni anne -ağzına sokarken utanmadın söyleyincemi utanıyorsun ama anne -arandakini anlat bakayım yok valla bir sey anne arkadaşız. -nasıl arkadaş o öyle özel bir arkadaş anne o kadar. -….ne demek özel ya.napıyordunuz siz….yattınmı sen onunla ……….. -Cevap ver bakiyim ama anne a-ması maması yok .yatıyormusunuz ..arada sırada -sevgili değilsin.arada sırada yatıyorsun… ….. -cevap ver cevap anne öyle işte rahat bir kız o.arada oluyo -nedir bu zamane gençliği.bunun anası babası yokmu anası babasıyla ne alakası var -ne demek alakası.orospu mu bu aile terbiiyesi yokmu.kimler geliyor beni**evime soframa.. anne abartma.kişiler tercihlerinde özgürdür. -sus.özgürmüş. evet kendi istekleriyle yaşıyor.ne var bunda. -baba olunca anlarsın ne olduğunu…ohh ne ala yatıyorlar sevgili değiller arada sırada aypıyorlar…neler göreceğim daha yarabbi annee dramatize ettin ya olayı. -hala cevap veriyor yaaa.deniz biliyormu bernayla muhabbetini yok anne nerden bilecek.. -kıza bak yaaa.yakın arkadaşının ikiziyle iş pişiriyor.özgürlükmüş neymiş.burası amerika değil oğlumm. eee ama anne…… -o kız bir daha gelmeyecek bu eve.ikinizinde onunla görüşmesini istemiyorum.benim gözümede hiç görünmesin. ama anne**-sus kararım kesindir. anne -bu konu kapanmıştır.o kadar.bir daha berna lafı geçmeyecek bu evde. e ben bernayla evlenecek olsaydımine böylemi diyeceksin. -ne evlenmesi sen cocukcun daha cocuk değilim ben koca adam oldum. -sus sıpa ne adam olması.benim gözümde cocuksun daha. sende cocuk yasta evlendin .-!!!!!!!!…………****uzun bir sessizlik oldu ve yavaştan yaşlar döküldü yanağına.içim burkuldu.geçmişine dokundum onu acıttım.sarıldım hemen yanına gidip. anne gencim ben.onaylamak zorunda değilsin ama yaşanan cevrede var böyle seyler -istemiyorum ben öyle cevreyi. anne dedim ya genciz biz.oluyor işte.o razı ben razı.gelecekte düşünmüyoruz su an birlikte.sen neden üzülüyorsun.karşılıklı ihtiyaçlar yani.. -hay allahım ihtiyac diyor yaa.çarpacam şimdi ağzına. ben sarılmışım bir yandanda zırvalamaya devam ediyorum.gözlerim üstten yine o muhteşem memelerine takılıyor.sohbeti burada cok rahat pozisyonda dikiz vaziyetine uzatmaya çalışıyorum.bir seyler söylüyorum ama düşünmeden konuştuğumdan ne söylediğimi lafın nereye gittiğini pek bilmiyorum.çünkü tüm dikkatim eğilip oturduğu için bollaşmış yakasından gözüken sütyensiz memelerinde.yaklaşık 10-15 dakika onun hayat hakkındaki görüşlerini dinledim .arada karşı görüşlerimi dile getirdim.tüm bu süre boyunca memelerinin her santimini hafızama kazıdım.hem vucudum temas halindeydi hem balkon misali memeler önümdeydi.daha ne isteyebilirdimki.aynı mevzu hakkında dönüp durduk.ben yerime geçtim.ihtiyaçlar meselesine dönüp sabitlendim.yavaştan kızmaya başladı ama ana oğul gibi ,nasihat eksenli konuşuyorduk.araya cinselliğin girmesi olayı benim açımdan daha cazibeli hale getirmişti. biliyorsun gecen gün olanı anlamadı veya anlamamazlıktan geldi****banyodakini -sus kapattık o mevzuyu. bende onu diyorum işte uzun dönemdir hastanedeydim.kendiliğinden oldu. -tamam yeter. işte böyle arkadaşlığımız olmasa -arkadaş denmez ona orospu denir öyle deme ne kadar iyi özel bir kız o.illa sevgilimi olmamız lazım.beraber güzel şeyler yaşıyor olmamız suc mu..sevgili olup yasasak makbulmu yani -hayır her seyin yeri zamanı sırası var.evlenirseniz evlenelim o zaman. -ne evlenmesi daha yasın kac. yaa işte evlenene kadar hiç bi sey yasama geber… -ne biçim konuşuyorsun…tamam ben cok sıkıldım artık.bu mevzu bitmiştir.o kızı bir daha görmek istemiyorum. kesip attın ama -bitti dediysem bitmiştir..o kadar.**
admin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla